redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Grapefruit
Toque
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Luty 27, 2012)
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

5.0

Grapefruit

Z Toque przygode zacząłem pełen sceptyzmu, ale od kiedy się przekonałem do tej pory się nie zawiodłem. Produkty tej szkockiej firmy leżącej w Anglii (źródlo: recenzja „Berwick Brown” Pastora) mają swój określony styl i charakter począwszy od pudełka, przez konsystencje, tytoń i… ten smak…
Szkoci praktycznie na każdym kroku czymś się wyróżniają. Ta firma jest przykładem na to, że wcale nie trzeba robić kiczu, ani być na rynku od wielu lat, żeby trafić do ludzi. Muszę przyznać, że mają wszystko dopracowane pod każdym względem.
Po szczegóły śmiem odesłać do poprzednich recenzji – moich albo… cudzych. :)
Zaczynając o tym produkcie… Ha, Grejpfrut – unikat! Rarytas wśród ogólnodostępnych tabak. Nie dość, że Toque robi smaki-cudaki to wychodzą przednie. Owoc jest odwzorowany znakomicie, choć – jak zapewne większości wiadomo – nie atakuje on z siłą, np. Ozony Cherry, czy McChrystal’s Apricot. Grejpfurt jest oczywiście wraz z towarzyszącym mu aromatem tego „orzechowego” tytoniu, specyficznego dla Toque. Jest lekko kwaśny i gorzki, a proporcje między “smakami składowymi” są po prostu idealne. Grejpfrut „jak malowany” :-)
Baza tytoniowa jest sucha, wyraźna, „orzechowa” i smaczna – taka jak zwykle. Doskonale dopasowana i nie koliduje ze smakiem grejpfruta.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- DOSKONAŁE odwzorowanie smaku
- standardowa baza tytoniowa - bardzo smaczna
- grejpfrut! Toż to grejpfrut!
- tabakierka
Minusy Tabaki
- zapach może się czasami gdzieś zapodziać i czasami chciałoby się go czuć dłużej bez "poprawiania"
- niektórzy mogą smak uznać za zbyt słaby (nie "smakowo", ale "siłowo") - prawdą jest, że mógłby być intensywniejszy...
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or