redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Chocolate Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.5 (3)
18220   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Toque

Parametry tabaki

Smak tabaki
Czekolada
Waga tabaki
10 g.
Opakowanie
metalowe

Toque

Recenzje użytkowników

3 reviews

Ocena ogólna 
 
3.5
Ocena smaku 
 
3.3  (3)
Ocena opakowania 
 
4.0  (3)
To write a review please register or
Ocena ogólna 
 
3.0
Ocena smaku 
 
3.0
Ocena opakowania 
 
3.0

Poszukiwanie smaku

Do tej tabaki musiałem specjalnie przyzwyczaić nos po produktach Poshla. Trudno mi było od początku wyczuć smak czekolady, ale on tam faktycznie jest i z każdym wciągnięciem był bardziej wyraźny. Tabaka sypka tylko delikatnie (bardzo delikatnie) wilgotna o barwie naturalnego kakao. Typowy S.P. z wyraźnym smakiem tytoniu, bergamotki i amoniaku delikatnie nasączony smakiem czekolady, moim zdaniem mlecznej.
Przyjemne wrażenie smakowe, czasami niestety przez sypkość leci za daleko. Po kilku godzinach kosztowania uznałem tą tabakę za codzienną i niestety szybko się skończyła.

Bardzo delikatny smaczek pozostaje w nosie przez dłuższą chwilę. Polubiłem ja za to, że nie daje uczucia picia czekolady nosem tylko rozwija wyobraźnię. Z całą pewnością polecam tym, którzy lubią tabaki angielskie. Niestety nowicjusze mogą się zrazić.

Bardzo wygodne pudełeczko, dobrze się otwiera. Tabaka się nie zbija w bryłki, dzięki czemu wygodnie nakłada się ją łyżeczką i nie zsypuje się z ręki.
Naklejka na pudełku wygląda bardzo komercyjnie, przypomina zupełnie co innego niż opakowanie od tabaki. No i woń amoniaku, za którym nie przepadam.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-dobry szkocki tytoń,
-"zrównoważony" smak,
-wygodne pudełeczko z uszczelką,
-zachowana tradycja tabaki angielskiej
-poszukiwanie smaku
Minusy Tabaki
-mocno wyczuwalny amoniak,
-komercyjna marka
-za mało czekoladowa
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Czekoladka

Dzisiaj przyszła do mnie cudowna paczuszka z ogromnie cenną zawartością. W tejże przesyłce znajdowała się między innymi tabaka Toque Chocolate. Bardzo zainteresowała mnie jej tabakiera. Mała aluminiowa puszeczka zakręcana a dodatkowo z plastikową uszczelką, która chroni tabakę przed utratą aromatu. Lecz jakościowo materiał, z której tabakierka jest wykonana nie prezentuje się najlepiej. Z łatwością można ją zdeformować w dłoni, a do tego nalepka z logo firmy bardziej przypomina logo jakiejś stacji benzynowej niż firmy produkującej tabaki. Ale dość już o tabakierze najważniejsza przecież jest jej zawartość. Już po otwarciu rozchodzi się piękny czekoladowy zapach. Tabaka jest bardzo drobno zmielona i w sucha jak przystało na angielskie tabaki. Po wciągnięciu czuć aromat gorącej czekolady, i zapach charakterystycznego tytoniu. Obie wonie się raczej równoważą i żadna nie jest dominująca, dzięki temu czekolada nie jest natrętna. Niestety zapach nie utrzymuje się zbyt długo w nosie. Tabaka bardzo dobra polecam ją każdemu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Zakręcana tabakiera
- Bardzo przyjemny aromat
Minusy Tabaki
- Trochę zbyt drobno zmielona
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
3.4
Ocena smaku 
 
3.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Spróbowałem tej tabaki w odstępie niedługim od SG Chocolate i stwierdzam co następuje. Tabaka sucha, sypka, mocniej zmielona. Czekoladę czuć, tytoń też (cóż za odkrycie...). Całość ciekawie się komponuje, lecz mi średnio przypadła do gustu. Nie wiem czy to przez aromat czekolady, czy po prostu nie miałem dnia na nią. Jeśli ktoś lubi czekoladę - ok. Tu ją znajdzie, ale nie jest to mleczna ani inna czekolada. Aromatem przypomina mieszankę gorzkiej z niezidentyfikowanym bliżej mi aromatem. Ogólnie polecam spróbować, a czy znajdzie więcej odbiorców - czas pokaże.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner