redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Citerro Hot

kozikkozik   Kwiecień 20, 2011  
 
0.0
 
4.3 (1)
8515   0   5   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
STOK

Parametry tabaki

Smak tabaki
owoce cytrusowe
Waga tabaki
8g
Opakowanie
plastikowe

Citerro

Photos

Recenzje użytkowników

1 reviews

Ocena ogólna 
 
4.3
Ocena smaku 
 
4.5  (1)
Ocena opakowania 
 
3.5  (1)
To write a review please register or
(Updated: Luty 10, 2016)
Ocena ogólna 
 
4.3
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
3.5

Polski emigrant

Plastikowa tabakiera typowa dla wszystkich Stoków. Łatwo można ją otworzyć, ma prosty i minimalistyczny design, który mi się bardzo podoba(proste kolory na tle czerni odwzorowujące zawartość), również jej kształt cieszy oko.

Po otwarciu i powąchaniu zawartości wyczuwam charakterystyczny dla tego producenta aromat tytoniu połączony z dosyć rześką nutą cytrusową - bardzo podobna aura jak w przypadku Stoka H&L.

Wysypuję na dłoń brązowy proszek o odcieniu neutralnym(nie jest specjalnie ciemny ani jasny) i o zmieleniu nie odbiegającym od kanonu tego producenta, a więc średnim.

Wraz z zażyciem przychodzi pora na wytłumaczenie tytułu. Niuch... - pierwsze moje wrażenie - zażyłem angola ze stajni McChrystal. Zapach cytrusów nie jest sprecyzowany, podobnie jak w tabakce typu McChrystal Original and Genuine. Porównać go można też odrobinę do 'Mild lemon' tego samego producenta. Cytrusom przygrywa cały czas tytoń, który z czasem przejmuje stery. Połączenie tego klasycznego angielskiego aromatu ze średnio wilgotnym, polskim tytoniem Stoka daje nam tytułowego emigranta. Warto dodać, że kompozycja nie jest sztuczna i nachalna. Zmielenie, brak mentolu(ewentualnie jego śladowe ilości) oraz niska zawartość nikotyny oszczędzają nasz nos i pozwalają na częste cieszenie się tym wyśmienitym wyrobem.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Brak mentolu
-Naturalny, zbalansowany aromat
-Niska zawartość nikotyny
-Zmielenie przyjazne dla śluzówki
-Połączenie Anglii z Polską
-Cena(6.50zł)
Minusy Tabaki
Brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner