redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

EuroTab 2017, 4-5 kwietnia 2017

W dniach 4-5 kwietnia 2017 roku w EXPO XXI, w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja największych targów branży tytoniowej w całej Europie Środkowej i Wschodniej. Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Produktów i Akcesoriów Tytoniowych EuroTab!

 

Uczestnictwo w targach EuroTab to jedyna taka możliwość do zapoznania się z bogatą ofertą papierosów, e-papierosów, cygar, cygaretek, tytoniu do żucia, tabak, fajek oraz akcesoriów dla palaczy. Podczas dwudniowych targów zwiedzający będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z wystawcami z całego świata.

 

Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo Lockwood Publications z Nowego Jorku.

 

Przypominamy, że wszystkie osoby z branży, dystrybutorzy, importerzy, hurtownicy i przedstawiciele handlu detalicznego są uprawnieni do bezpłatnego wstępu na targi.

 

 

Co ważne, producenci cygar, cygaretek, fajek, tytoniu, kabin dla palaczy, e-papierosów i akcesoriów do palenia oraz producenci wyposażenia, maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów tytoniowych wciąż mogą dołączyć do międzynarodowego grona wystawców i zaprezentować swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Produktów i Akcesoriów Tytoniowych - EuroTab 2017.