redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Wies'n Pris
Bernard Tabak
by Piotrek82     Luty 04, 2010    
(Updated: Luty 08, 2011)
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Kamfora i piernik

Opakowanie plastikowe z wygodnym dozownikiem, standardowe dla tabak Bernarda. Na przedniej ściance znajduje się naklejka przedstawiająca serce z piernika. Jedna gwiazdka mniej za naklejkę, która dosyć szybko się wyciera.
Zmielenie trochę mnie zdziwiło, nie jest grube i oleiste jak w innych produktach tego producenta, można powiedzieć że jest bardziej podobne do Magneta, lub Medyka, czyli bardziej pył tabaczany, lecz nie jest suchy i zlepia się często w gródki.
Co do aromatu, kolejne zaskoczenie, nie czuć typowego tytoniu i mocy Bernarda, posmaku szczególnie śliwek, na pierwszy plan po zażyciu wchodzi delikatny kamforowo-mentolowy posmak. Zdziwiony trochę byłem, pomyślałem, po co w pierniku kamfora? Po chwili czuć dopiero cynamon i korzenne zioła przypominające piernik. Po kilku snuffach stwierdziłem jednak, że kamfora doskonale równoważy się ze słodkością i smakiem piernika, bez niej tabaka byłaby po prostu mdła.
Jest to dosyć odmienny produkt jeśli porównać je z innymi tabakami Bernarda, aczkolwiek bardzo oryginalny.
Początkowo uważałem, że jest to przeciętny produkt, jednak z czasem moja opinia bardzo się zmieniła.
Tabaki Bernarda choć są wyjątkowe, nie każdemu przypadają do gustu, są raczej ciężkie a tytoń zazwyczaj jest bardzo mocny. Ten wyrób jednak jest zupełnie inny i z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Polecam, szczególnie że takich tabak jest niewiele.
Więcej zdjęć znajduje się w mojej galerii.

http://www.top25snuff.com/pl/zdjecia-tabak-galeria/photo.html?userid=676&albumid=18#photoid=232

Podsumowanie o tabace

Minusy Tabaki
- zmielenie
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or