redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Z nowym rokiem żwawym krokiem

 

Witajcie drodzy użytkownicy. Mam dla Was kolejną gratkę. Jak dobrze wiemy panowie z CiTu lubią co jakiś czas umilić nam życie, wprowadzając do swojej oferty dotychczas niedostępne w kraju produkty.

 

 

Nie inaczej jest tym razem, bowiem nasi zacni importerzy sprowadzili do kraju limitowaną edycję Tigerów z przedrostkiem „Racing”. Jak zapewne pamiętacie pisaliśmy już o nich w lipcu 2009. Oprócz „Tygrysów” w ofercie pojawił się produkt wydany specjalnie na obchody 176 rocznicy Oktoberfestu. Mowa tu o Weiss`n Prise, wyprodukowanym, podobnie zresztą jak Tigery przez Bernard Schnupftabak GmbH .

Jednak to nie tabaki braci Bernard cieszą moje serce, choć nie powiem, z chęcią położę łapki na „Limitowanej edycji”. Nie, moi drodzy, najbardziej cieszy mnie wprowadzenie przez CiT trzech nowych McChrystals`ów w czterogramowych puszkach (Apricot, Clove i Raspberry), które mam nadzieję zmyją niesmak jaki pozostawiły po sobie flipboxy. Pozostałe, znane nam wszystkim smaki „Kryształków” tj. Mild Lemon, Supermint i Violet również doczekały się puszkowej wersji. I za to panowie importerzy czapki z głów!

 

e-max.it: your social media marketing partner